Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės

raiziniaiŠarvuotų lauko durų privatiems namams, kotedžams bei kitiems pastatams apdailos skydus gaminame iš dažytos UMIDAX MDF-HLS plokštės. Taip gaunamas skydas iš įtin aukštos kokybės impregnuotos plokštės, kuris yra atsparus drėgmei, kitam atmosferos poveikiui.

Ši apdaila turi praktiškai neribotas dizaino pasirinkimo galimybės, nes ant plokštės frezuojame Jūsų pačių sukurtą arba iš katalogo pasirinktą raižinį ir ją dažome Jūsų pasirinkta spalva pagal platų RAL spalvyną. Taip pasiekiama visiškai individuali, Jūsų norus ir skonį atitinkanti šarvuotų durų išvaizda, puikiai deranti prie pastato fasado.

 Plačiau apie UMIDAX MDF-HLS plokštės:

MDF HLS

 • Produkto klasė: MDF-HLS, pagal EN 622-5 standartą.
 • Produkto paskirtis: atsparios drėgmei aukšto tankio MDF plokštės naudojamos drėgnoje aplinkoje, naudojamos konstrukcijose, veikiamos trumpalaikių ar momentinių apkrovų.
 • Tenkina ciklinį testavimą, kurio metu pavyzdžiai panardinami į vandenį, vėliau šaldomi ir galiausiai džiovinami. Šis ciklas pakartojamas 3 kartus. Po to tikrinamas bandinių išbrinkimas ir vidinis sukibimas. Tik nedaugelis medžiagų išlaiko šį testą. Atliekant ciklinio testavimo bandymą plokštės panardinamos vandenyje, šaldomos ir galiausiai išdžiovinamos, kartojant ciklą 3 kartus, po to atliekami išbrinkio ir vidinės sanklijos bandymai.
 • Atlikus testus KTU Architektūros ir statybos institute, pamerkus į vandenį, po 24 valandų vidutinis išbrinkimas tik 2,75 %.
 • Plokštės tankis – 700-760 kg/m3.
 • Plokštė surišta specialiais MUF klijais, todėl oro drėgmė minimaliai veikia plokštės brinkimą ir išsiplėtimą.
 • Plokštė gali būti dengiama popieriumi, melaminu, fanera, laminatu, dažoma ar lakuojama.
 • Plokštės gamybai naudojama tik minkšta mediena, todėl paviršius po šlifavimo išlieka glotnus, ant jo nelieka šiurkščių ar atsikišusių plaušų.
 • Tai įtin atspari drėgmei plokštė, kuri gali būti naudojama drėgnoje aplinkoje, apkrovas laikančiose konstrukcijose, net po mechaninių pažeidimų išliekanti atspari drėgmei, tačiau privalo būti naudojama, tinkamai apsaugant gaminį nuo tiesioginio sąlyčio su vandeniu.
 • Plokštė gali būti frezuojama, gręžiama, tvirtinama varžtais, naudojant įprastus darbo įrankius.
 • Plokštėje labai žema formaldehidų emisija: E1 klasė pagal EN120.

 

Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės gamybos etapai:

 • plokštėje išfrezuojamas Jūsų sukurtas arba iš katalogo pasirinktas raštas;
 • plokštė šlifuojama, panakinant medžiagos plaušų nelygumus;
 • plokštės paviršius gruntuojamas specialiu drėgmei atspariu gruntu;
 • plokštė dažoma Jūsų pasirinkta RAL spalvyno spalva, aukštos kokybės poliuretaniniais dažais.

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU