Teikiamos paslaugos

Daugumai gyventojų, nusprendusių pasikeisti senus arba įsigyti naujus langus bei duris, iškyla klausimas: nuo ko pradėti? Mūsų įmonė, suprasdama Jūsų poreikius, siūlo Jums pilną paslaugų paketą:

Paslaugos prieš durų užsakymą

Rekomenduojame neskubėti pirkti. Yra daugybė durų tipų bei modelių. Kiekvienos jų skirsti skirtingiems pastatams, priklausomai nuo jų paskirties. Tai, kas tinka pasyvaus tipo namui, nebūtinai tinka daugiabučiui ar paprastam, senos statybos privačiam namui. Dar kiti reikalavimai visuomeninės paskirties pastatams: komercinės pastirties statiniams, ligoninėms, darželiams ar mokykloms. Susisiekime arba atvykite pas mus. Mūsų personalas padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius!

Daugiau apie techninę konsultaciją.

Tik taisyklingas durų angų matavimas garantuoja sėkmingą gaminių instaliavimą. Dažnai sudėtinga pateikti galutinį pasiūlymą, neapžiūrėjus objekto "gyvai". Mūsų techniniai specialistai, nemokamai atvykę pas Jus, atliktų angų matavimus, įvertintų montavimo sudėtingumą, patartų Jums dėl specifinių naujų šarvuotų, medinių, plastikinių ar aliuminio durų technologinių reikalavimų bei komplektacijų. Atliktų matavimų bei profesionalių technikų rekomendacijų duomenis jau būtų galima panaudoti galutinių technologinių specifikacijų - sąmatų ruošimui.

Daugiau apie angų matavimą.

Galutinė durų kaina priklauso nuo daugelio dalykų: gaminių tipo, profilių sistemos, gaminių funkcionalumo, reikalingų priedų bei paslaugų. Turint tikslius gaminių matmenis, kitus naujų gaminių technologinius reikalavimus - skaičiuojama technologinė specifikacija sąmata. Šiame projekte jau numatomas konkretus gaminių tipas, modelis, tikslūs gaminių matmenys, kainos, nurodytos projektui įgyvendinti reikalingos medžiagos bei paslaugos. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo - įvertinamas projekto įgyvendinimo terminas. Mes pasitikime savo kompetencija, produkto kokybe bei tai atitinkančiomis kainomis, todėl projektą Jums paruošime nemokamai!

Daugiau apie projekto paruošimą.

Svarbiausias rodiklis, lemiantis gaminio kokybę ir garantuojantis tinkamą bei ilgalaikį jo tarnavimą - kokybiškas gaminio sumontavimas. Mes savo klientams visada siūlome rinktis pilną paslaugų paketą, ir patariame netaupyti, pasirenkant pigesnius ar mažiau kvalifikuotus montavimo darbų specialistus. Daugiau nei 80 procentų visų nusiskundimų, kylančių naudojantis naujomis durimis, visiškai nepriklausomai nuo šių konstrukcijų gamintojo ir kyla tik dėl netinkamo šių gaminių montažo. Mes rekomenduojame pirkti viską "iš vienų rankų", ir Jums nereikės rūpintis naujų gaminių, langų ar durų, eksploatacija. Visas situacijas bus galima išspręsti vienu skambučiu!

Daugiau apie gaminių sumontavimą.

Paslaugos vykdant durų užsakymą

Keičiant senas duris, gana ženkli kainos dalis tenka montavimo paslaugai. Jei pažįstate aukštos kvalifikacijos statybininkų montuotojų ar patys galite kokybiškai susimontuoti savo langus - pirkti montavimo paslaugų nebūtina. Transporto priemonės, tinkančios šiems gaminiams transportuoti paieškos gali užtrukti gana ilgai, nes saugiam transportavimui keliami gana aukšti reikalavimai. Mes pagaminsime Jūsų konstrukcijas ir pristatysime jas į Jūsų nurodytą vietą: statybos aikštelę ar Jūsų namų kiemą. Jums reikės tik nurodyti, kur saugiai juos iškrauti!

Daugiau apie gaminių pristatymą.

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad senų konstrukcijų išmontavimas - tai paprastas, aukštos kvalifikacijos ir jokios darbo patirties nereikalaujantis darbas. Mūsų nuomone, ir šį darbą turi atlikti aukštos kvalifikacijos specialistai, nes nuo to priklauso, į kokias angas bus sumontuotos naujos konstrukcijos: langai ar durys, taip pat - kiek po naujų gaminių montavimo darbų atlikimo kainuos angokraščių apdaila. Patyrę specialistai senas konstrukcijas demontuoja minimaliai pažeisdami seną angų apdailą, taip pat - praktiškai neprišiukšlindami patalpose ir tuo nesukeldami papildomų nepatogumų patalpų šeimininkams. Dėl šios priežasties mūsų klientams, kurie perka gaminius su montavimo paslaugomis - senų konstrukcijų demontavimą atliekame nemokamai!

Daugiau apie konstrukcijų demontavimą.

Sumontavus naujas šarvuotas duris, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus, ne anksčiau kaip kitą dieną - galima pradėti durų angokraščių apdailą. Viena iš galimybių - šarvuotų durų angokraščių apdaila identiškomis durų apdailai apdailos plokštėmis. Šią paslaugą rekomenduojame tada, kai Jums reikia greito rezultato ir nenorite arba neturite laiko statybinei apdailai tinkuojant gruntuojant bei dažant. 

Daugiau apie angoraščių apdailą plokštėmis.

Sumontavus naujas šarvuotas duris, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus - galima pradėti pilną statybinę angokraščių apdailą. Keičiant senas duris naujomis, tačiau artimiausiu neplanuojant papildomai daryti patalpų remonto - rekomenduojama pilna statybinė durų angokraščių apdaila. Kaip ir apdaila apdailinėmis plokštėmis - ji darome ne anksčiau kaip sekančią dieną po naujų šarvuotų durų sumontavimo, kai pilnai išdžiūsta durų sandarinimo putos.

Daugiau apie pilną apdailą.

Paslaugos atlikus durų užsakymą

Visiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyks mūsų garantinės priežiūros specialistas! Dažniausiai pasitaikanti situacija, kai klientui prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos - tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas-priežiūra: furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas. 

Daugiau apie garantinę priežiūrą.

Šių laikų šarvuotos buto, laiptinės ar privataus namo durys - tai sudėtinga konstrukcija, jungianti savyje naujausias apdailos, spynų, užraktų, stiklo bei plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad Jūsų šarvuotos durys tarnautų ilgai - reikia tinkamai jas prižiūrėti: reguliariai sutepti, esant reikalui - sureguliuoti. Turite problemų su šarvuotomis durimis, kurias pirkote seniau ir jau baigėsi garantinis laikotarpis? Neatsimenate, kas buvo Jūsų durų pardavėjas arba jo nebeliko? Reikia sureguliuoti Jūsų šarvuotas duris, tačiau gamintojas neprisiruošia? Susisiekite arba atvykite pas mus! Esame tikri - mes padėsime išspręsti Jūsų problemas už priimtiną kainą!

Daugiau apie pogarantinę priežiūrą.

 

Kiek ir kokių paslaugų reikia - spręsti Jums. Jei reikės papildomos informacijos - susisiekite, ir mes maloniai Jums padėsime.

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU