Plieninės dažytos durys

Sarvuotos laiptines durysMūsų gaminamos plieninės dažytos durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite mūsų plienines dažytas duris ir jos užtikrins, kad į Jūsų patalpas ar daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai suteiks papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją Jūsų bendroms patalpoms.

Tvirtos plieninės dažytos durys – tai patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkite Jūsų pastato fasadą atitinkančias šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps Jūsų būsto vizitine kortele ir papildomu negyvenamų patalpų saugumo garantu. Rinkitės mūsų plienines duris ir jos tarnaus Jums ilgus metus.

Paskirtis

Plieninės dažytos durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais. Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms.

Patogumas

Jūsų plienines dažytas duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nežiūrint į didelį konstrukcijos varčios svorį, šių durų varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai, o tai itin svarbu ten, kur durys bus išskirtinai dažnai varstomos. Jums pageidaujant plieninės durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldamos jokio kito pašalinio triukšmo, kas labai aktualu gyvenantiems pirmuose daugiabučio namo aukštuose arba šalia judrios gatvės.

Tvirtumas

Plieninės dažytos durys yra patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Jūsų individualiai pasirinktų plieninių dažytų durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys bus išskirtinai saugios ir tvirtos. Laiko patikrinta patikima plieninių durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo Jums metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos Jūsų būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju. Durų varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, kurie apsaugo patalpas durų padegimo atveju.

Pasirūpinkite savo laiptinės ar komercinių patalpų švara bei apsauga ir užsisakykite naujas plienines duris – jau dabar! Plieninės dažytos durys Vilniuje ir plieninės dažytos durys Kaune yra labai populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems suteikti išskirtinę savo namo išvaizdą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU