Šarvuotos durys Vilniuje

Kiekvienam, besirūpinantčiam savo būsto saugumo, tenka atsakyti į klausimą: kur galima įsigyti geriausias šarvuotas duris Vilniuje. Gamintojų, pardavėjų ir montuotojų pakankamai daug, tačiau kaip pasirinkti ir nesuklysti? Netinkamai pasirinktos šarvuotos durys arba netinkamas šių durų sumontavimas gali sukelti daug rūpesčių ir išlaidų ateityje. Sprendimą galiausiai teks priimti Jums. Mes savo ruoštu galima pasakyti: šarvuotos durys Vilniuje - viena iš dažniausiai parduodamų mūsų prekių, todėl užtikrintai teigiame: padarysime viską, kad Jūs liktumėte patenkinti pasirinkimu. Susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais ir netrukus tuos įsitikinsite patys.

Mūsų kontaktai

Mūsų kontaktai Vilniuje:
Mindaugo g. 44-83, LT-01311 Vilnius
Mobilus: +370 640 19 092
Mobilus: +370 616 55 133
Fax.: +370 52 19 66 67
vilnius |eta| sarvo-durys.lt
-------------------------------
Darbo laikas Vilniuje:
I - V: 08.00 - 17.00
VI-VII: nedirbame
-------------------------------
Nuorodos žemėlapyje:
Vilniaus biuro adresas žemėlapyje
Vilniaus logistikos centras žemėlapyje

Mūsų kontaktai Kaune:
Kuršių g. 7-2311, LT-48107 Kaunas
2 laiptinė, 3 aukštas
Mobilus: +370 640 18 647
Fax.: +370 37 52 42 85
kaunas |eta| sarvo-durys.lt
-------------------------------
Darbo laikas Kaune:
I - V: 08.00 - 17.00
VI-VII: nedirbame
-------------------------------
Nuorodos žemėlapyje:
Kauno biuro adresas žemėlapyje
Kauno logistikos centras žemėlapyje

Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Spausdinti

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU