Šarvuotos durys

Jūsų tikslas: kokybiškos ir patikimos šarvuotos durys už priimtiną kainą? Esame tikri - Jūs atvykote būtent ten! Mes galime Jums pasiūlyti saugias, patikimas, visus Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias sertifikuotas šarvo duris, ir visas reikalingas lydinčias paslaugas. Mes jau seniai savo klientams parduodame ir montuojame buto duris, namo duris ar duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Esame sukaupę didelę šios veiklos patirtį, todėl sugebėsime visiškai patenkinti ir Jūsų poreikius.

Saugumas

Patirtis rodo, kad dažniausiai piktavaliai patenka į patalpos vidų išlaužę ar net "visrakčiu" atrakinę nekokybiškas senų patalpų durų spynas bei užraktus. Senos, nesaugios spynos - dažniausias jų pagalbininkas. Nėra neatrakinamų spynų, tačiau pats svarbiausias rodiklis - laikas, per kurį vagys gali patekti į Jūsų būstą. Kuo patikimesnė bus spyna, tuo daugiau laiko vagys užtruks, mėgindami ją atrakinti. Matydami kokybiškas spynas bei užraktus, jie keliaus prie kito, lengviau pasiekiamo tikslo. Mūsų šarvuotos durys komplektuojamos su aukštos saugumo klasės spynomis, todėl Jūs galėsite būti ramūs, kad į Jūsų būstą nepapuls kiekvienas to pageidaujantis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei pageidavimų, šarvuotas duris galime pagaminti su Jūsų pasirinkomis spynomis, pagal saugumo klases ar kainą.

Stabilumas

Šarvuotos durys turi patikimą konstrukcija: durų rėmas ir stakta pagaminta taip, kad ji yra įtin tvirta. Užsakykite kokybiškas šarvuotas duris butui ar namui ir pamirškite, ką reiškia reguliariai, besikeičiant metų sezonams, pasėdusios ar už staktos kliūnančios durys. Mūsų kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys, dėl sako konstrukcijos ir montavimą atliekančių meistrų profesionalumo visiškai nesikraipo, nekliūva ir puikiai tarnaus Jums ilgus metus. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis. Stabilumas ir sandarumas vienos iš svarbiausių durų savybių, kol jūsų butas ar namas nesudomino vagių. Ne veltui yra sakoma, kad šarvuotos durys - tai saugumas.

Sandarumas

Šarvuotos durys su dviejų sandarinimo tarpinių sistema yra įtin sandarios. Dėl išskirtinio šios konstrukcijos stabilumo, šios durys ir jose panaudojos tarpinės patikimai priglus ir saugos Jūsų būstą nuo šalčio bei vėjo visą jų tarnavimo laiką. Papildomas didelio sandarumo privaumas - padidinta triukšmo izoliacija, kas yra svarbu daugiabučio namo būsto savininkams arba žmonėms, gyvenantiems šalia triukšmingos gatvės ar kiemo.

Išskirtinumas

Sakoma, kad šarvuotos durys - namo ir jame gyvenančios šeimos vizitinė kortelė. Tai pastato dalis, kurią tiesiogiai paliečiame pirmiausiai. Mūsų parduodamų šarvuotų durų konstrukcija leidžia pasirinkti apdailą  iš plačios spalvų bei raštų įvairovės. Šarvuotos buto durys gali būti apdailintos bet kuria iš galimų laminuotų drožlių plokščių apdailų paletės. Ieškantiems šarvuotų durų privačiam namui ir siekantiems išskirtinumo galime pasiūlyti vandeniui atsparias duris, nes šios šarvuotos namo durys pagamintos iš UMIDAX plokštės, kurią galima dažyti bet kuria spalva iš plataus RAL spalvyno. Papildomai šias duris galima apdailinti, išfrezuojant bet kurį iš Jūsų pageidaujamų raštų. Jei ketinate pirkti metalines duris daugiabučio laiptinei ar kitoms tarnybinėms patalpoms - galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą, kuris suteiks galimybę priderinti Jūsų naujas šarvuotas duris prie pastato fasado. Visoms mūsų šarvuotoms durims papildomai galima rinktis dažymo būdą, spynas, rankenas, kitus saugumo ar komforto priedus, pagal Jūsų pageidavimus.

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU