Šarvuotų durų spynos

Mūsų gaminamos ir Jums rekomenduojamos kokybiškos šarvuotos durys yra komplektuojamos su dvejomis patikimomis spynomis:

  • privaloma pagrindine apatine spyna su rankenomis (seifinio tipo arba įprastine);
  • papildoma viršutine spyna be rankenų (seifinio tipo arba įprastine).

Šarvuotų durų spynos yra bene pats svarbiausias gaminio komponentas, nes būtent nuo jų priklauso, kiek saugios ir patikimos bus Jūsų pasirinktos durys. Net ir pačios geriausios konstrukcijos durys bus saugios tik tiek, kiek saugios ir patikimos yra jose sumontuotos spynos. Spyna turi būti ne tik saugi, bet ir patikima bei patogi naudoti. Žemiau - keli svarbiausi kriterijai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, pasirenkant šarvuotų durų spynas.

Spynų kiekis duryse

Visi ekspertai sutinka, kad dvi spynos yra geriau nei viena. Rekomenduojama, kad tų dviejų spynų rakinimo skląsčiai būtų vienas nuo kito kaip galima labiau nutolę. Būtent dėl to mes savo duryse komplektuojame dvi kokybiškas ir sertifikuotas spynas. Norint pasiekti dar aukštesnės apsaugos, patartina papildomai įmontuoti ir naktinę sklendę - grandinėlę.

Itališko tipo didelė seifinė spyna

seifine spynaEsminis seifinės spynos privalumas: ji užtikrina labai didelį saugumo lygį už palyginus mažą kainą. Šio tipo spynos gali turėti visas spynoms reikiamas apsaugas: apsaugas nuo atrakinimo visrakčiu, dviejų milimetrų storio mangano plokštės apsaugas nuo pragręžimo ir pan.

Tačiau šios spynos turi ir savo trūkumų. Svarbiausias iš jų: rakto kopiją galima pasigaminti praktiškai kiekvienoje raktų dirbtuvėje pateikus raktą. Tai yra šio tipo raktų niekaip neįmanoma technologiškai apsaugoti. Visgi ant seifinių raktų nebūna numeriukų, pagal kuriuos būtų įmanoma pagaminti rakto kopiją, fiziškai nepateikus paties rakto. Tačiau šeimoms, turinčioms mažų vaikų ar žmonėms, kurie įpratę raktus palikinėti bet kur, reikia nepamiršti, kad net trumpam šį raktą pasiskolinus, galima lengvai pasidaryti jo kopiją.

Tai puiki spyna, tačiau pasirinkus ją, antroji spyna su nuo kopijavimo apsaugotus raktus tampa privaloma. Dar vienas šios seifinės spynos trūkumas – labai didelis raktas, kuris gali būti nepatogus nešioti kišenėje, piniginėje ar pan. Netyčia pametus raktus - tenka keisti visą spyną.

Itališko tipo didelė cilindrinė spyna

cilindrine spyna

Itališko tipo cilindrinė spyna – tai saugiausia ir geriausia, kokią tik Jūs galite įsidėti į savo šarvuotas duris. Šio tipo spynos turi tris būtinus kokybiškus elementus: spynos korpusą, cilindrą, cilindro apsaugą. Pagrindiniai šio tipo spynos privalumai: labai saugi, spynos raktai gali būti patentuoti ir apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, raktai yra nedideli ir patogūs nešioti, o pametus raktą nebūtina keisti spynos – galima pasikeisti tik cilindrą.Prireikus pasikeisti cilindrą visada lieka galimybė pasirinkti naujesnį, saugesnį, patikimesnį modelį, nekeičiant pačios spynos.

Labai dažnai šios spynos turi ir papildomų saugumą užtikrinančių funkcijų: spynos cilindrai apsaugoti nuo atrakinimo visrakčiu ir vibratorium, gali būti magnetinis elementas - apsauga nuo "bumpingo", cilindrai apsaugoti nuo pragręžimo. Dažnai net ir sulaužius apsaugą ir sulaužius cilindrą spynos įveikti nepavyks, nes spyna iškart užsiblokuos, o blokavimas užsifiksuos.

Esminis tokių spynų trūkumas – kaina. Šios spynos yra ženkliai brangesnės, o pasirinktus pigiausias, jos, tikėtina, nebus saugesnės už to paties gamintojo seifines spynas, nors turės mažą ir patogų raktą.

Skandinaviško tipo bazinė cilindrinė spyna su rankena

skandinaviska spyna

Svarbiausios skandinaviško tipo spynos funkcijos yra spragtuko bei papildomo užrakto funkcijos. Šios spynos patogios tuo, kad dažniausiai iš vidaus turi užsuktuką ir įėjus į namus nereikia kišti rakto, kad užsirakintų durys – užtenka pasukti užsuktuką (to nebūna itališko tipo spynose). Tai cilindrinės spynos, todėl jose naudojami patentuoti, apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo raktai. Daugumos skandinaviško tipo spynų cilindrai turi 6 ar daugiau dangtelių, bei įvairaus lygio apsaugas nuo pragręžimo, atrakinimo visrakčiu ir pan. Šios spynos taip pat dažnai turi ir apsaugų nuo atrakinimo visrakčiais, vibratoriais, "bumpingu", apsaugas nuo pragręžimo, daug bilijonų rakto kombinacijų ir pan.

Didžiausias skandinaviškų spynų privalumas – patogi užrakinimo iš vidaus funkcija (užsuktukas) bei apsauga nuo nelegalaus rakto kopijavimo.

Didžiausi trūkumai – pažeidžiamas spynos korpusas (galima apsaugoti papildomai perkama grūdinto plieno apsauga) ir standartiškai nėra cilindro apsaugos (net jei pats cilindras apsaugotas nuo pragręžimo ir pritvirtintas tiesiai prie korpuso).

Naktinė sklendė

naktine sklende

  • Naktinė sklendė yra dar vienas papildomas Jūsų šarvuotų durų užraktas. Ji kainuoja minimaliai, tačiau gali ženkliai padidinti durų saugumą – juk iš išorės net nesimato, kad tokia sklendė duryse yra.  Šios sklendės būna trejopos:
  • įprastinės sklendės: leidžia papildomai užrakinti duris nakčiai;
  • grandinėlės: leidžia kelis centimetrus praverti duris ir paimti tarkime laiškanešio atneštą paštą;
  • sklendės / grandinėlės viename užrakte. Šis variantas yra pats geriausias, nes nakčiai galite papildomai užrakinti duris ir, kai reikia, praverti jas tik kelis centimetrus.

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU