Šarvuotų butų durų apdailos plokštės

Laminuotos medžio drožlių plokštės, kitaip vadinamos LMDP, yra plačiai naudojamos baldų, durų gamyboje. Tai taip pat ir puiki medžiaga statybos bei remonto darbams. Laminuotos medžio drožlių plokštės gaminamos iš medžio drožlių plokštės (MDP), kuri yra užlaminuojama karšto presavimo būdu. Užlaminuotas LMDP paviršius tampa atsparesnis drėgmei ir aukštesnei temperatūrai, tampa mažiau pralaidžiu garsui, įgauna kitų teigiamų savybių. LMDP turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę. Mes LMDP plokštę naudojame šarvuototų buto durų gamyboje, nes tai tikrai puiki ir gana nebrangi medžiaga, kuri užtikrina, kad buto durys atrodys gražiai ir kainuos santykinai nedaug. LMDP medžiaga puikiai tinka ir šarvuotų durų angokraščių apdailai. Be visų privalumų, LMDP plokštės turi ir trūkumų: 

  • Jos nepakankamas atsparumas vandeniui, todėl iš LMDP negalima gaminti šarvuotų lauko durų, skirtų individualiems namams.
  • Jų apdirbimas sudėtingas, todėl ant LMDP plokštės negalima frezuoti raižinių. Šiam tikslui naudojame MDF plokštės. 

* - Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekrane pateikiama spalva gali skirtis nuo faktinės, nes tai priklauso nuo apšvietimo intensyvumo, kuris buvo panaudotas fotografuojant, Jūsų kompiuterio nustatymų, pačios apdailos plokštės pagaminimo serijos, nes kaskart perderinant stakles neženkliai pakinta ir atspalvis, bei kitų rodiklių, kurių mes negalime įtakoti. Žemiau pateiktos nuotraukos - tai tik preliminari išvaizda, tačiau ne Jūsų užsakytų durų išvaizdos, spalvos ar atspalvio garantas.

Populiariausių standartinių spalvų spalvynas Nr.1

Papildomų spalvų spalvynas Nr.2

Papildomų spalvų spalvynas Nr.3

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.