Plieninės dažytos durys

Sarvuotos laiptines durysMūsų gaminamos plieninės dažytos durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite mūsų plienines dažytas duris ir jos užtikrins, kad į Jūsų patalpas ar daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai suteiks papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją Jūsų bendroms patalpoms.

Tvirtos plieninės dažytos durys – tai patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkite Jūsų pastato fasadą atitinkančias šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps Jūsų būsto vizitine kortele ir papildomu negyvenamų patalpų saugumo garantu. Rinkitės mūsų plienines duris ir jos tarnaus Jums ilgus metus.

Paskirtis

Plieninės dažytos durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais. Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms.

Patogumas

Jūsų plienines dažytas duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nežiūrint į didelį konstrukcijos varčios svorį, šių durų varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai, o tai itin svarbu ten, kur durys bus išskirtinai dažnai varstomos. Jums pageidaujant plieninės durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldamos jokio kito pašalinio triukšmo, kas labai aktualu gyvenantiems pirmuose daugiabučio namo aukštuose arba šalia judrios gatvės.

Tvirtumas

Plieninės dažytos durys yra patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Jūsų individualiai pasirinktų plieninių dažytų durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys bus išskirtinai saugios ir tvirtos. Laiko patikrinta patikima plieninių durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo Jums metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos Jūsų būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju. Durų varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, kurie apsaugo patalpas durų padegimo atveju.

Pasirūpinkite savo laiptinės ar komercinių patalpų švara bei apsauga ir užsisakykite naujas plienines duris – jau dabar! Plieninės dažytos durys Vilniuje ir plieninės dažytos durys Kaune yra labai populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems suteikti išskirtinę savo namo išvaizdą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.