Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės

raiziniaiŠarvuotų lauko durų privatiems namams, kotedžams bei kitiems pastatams apdailos skydus, priklausomai nuo pasirinktų durų modelio, gaminame iš dažytos UMIDAX MDF-HLS arba OCOUME plokščių. Taip gaunamas skydas iš įtin aukštos kokybės impregnuotos plokštės, kuris yra atsparus drėgmei, kitam atmosferos poveikiui.

Ši apdaila turi praktiškai neribotas dizaino pasirinkimo galimybės, nes ant plokštės frezuojame Jūsų pačių sukurtą arba iš katalogo pasirinktą raižinį ir ją dažome Jūsų pasirinkta spalva pagal platų RAL spalvyną. Taip pasiekiama visiškai individuali, Jūsų norus ir skonį atitinkanti šarvuotų durų išvaizda, puikiai deranti prie pastato fasado.

 Plačiau apie UMIDAX MDF-HLS plokštės:

MDF HLS

 • Produkto klasė: MDF-HLS, pagal EN 622-5 standartą.
 • Produkto paskirtis: atsparios drėgmei aukšto tankio MDF plokštės naudojamos drėgnoje aplinkoje, naudojamos konstrukcijose, veikiamos trumpalaikių ar momentinių apkrovų.
 • Tenkina ciklinį testavimą, kurio metu pavyzdžiai panardinami į vandenį, vėliau šaldomi ir galiausiai džiovinami. Šis ciklas pakartojamas 3 kartus. Po to tikrinamas bandinių išbrinkimas ir vidinis sukibimas. Tik nedaugelis medžiagų išlaiko šį testą. Atliekant ciklinio testavimo bandymą plokštės panardinamos vandenyje, šaldomos ir galiausiai išdžiovinamos, kartojant ciklą 3 kartus, po to atliekami išbrinkio ir vidinės sanklijos bandymai.
 • Atlikus testus KTU Architektūros ir statybos institute, pamerkus į vandenį, po 24 valandų vidutinis išbrinkimas tik 2,75 %.
 • Plokštės tankis – 700-760 kg/m3.
 • Plokštė surišta specialiais MUF klijais, todėl oro drėgmė minimaliai veikia plokštės brinkimą ir išsiplėtimą.
 • Plokštė gali būti dengiama popieriumi, melaminu, fanera, laminatu, dažoma ar lakuojama.
 • Plokštės gamybai naudojama tik minkšta mediena, todėl paviršius po šlifavimo išlieka glotnus, ant jo nelieka šiurkščių ar atsikišusių plaušų.
 • Tai įtin atspari drėgmei plokštė, kuri gali būti naudojama drėgnoje aplinkoje, apkrovas laikančiose konstrukcijose, net po mechaninių pažeidimų išliekanti atspari drėgmei, tačiau privalo būti naudojama, tinkamai apsaugant gaminį nuo tiesioginio sąlyčio su vandeniu.
 • Plokštė gali būti frezuojama, gręžiama, tvirtinama varžtais, naudojant įprastus darbo įrankius.
 • Plokštėje labai žema formaldehidų emisija: E1 klasė pagal EN120.

 Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės gamybos etapai:

 • plokštėje išfrezuojamas Jūsų sukurtas arba iš katalogo pasirinktas raštas;
 • plokštė šlifuojama, panakinant medžiagos plaušų nelygumus;
 • plokštės paviršius gruntuojamas specialiu drėgmei atspariu gruntu;
 • plokštė dažoma Jūsų pasirinkta RAL spalvyno spalva, aukštos kokybės poliuretaniniais dažais.

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.