Šarvuotos durys

sarvuotos namo durysJei ieškote kokybiškų ir patikimų šarvuotų durųpriimtiną kainą, tuomet esate būtent ten, kur reikia! Mūsų pasirinkimas apima saugias ir patikimas šarvuotas duris, kurios atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus ir yra sertifikuotos. Mes taip pat teikiame visas reikalingas paslaugas, kad galėtumėte pilnai pasitikėti savo durimis. Ilgą laiką jau parduodame ir montuojame buto duris, namo duris, duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Dėl savo didelės patirties šioje srityje, mes sugebame visiškai patenkinti Jūsų poreikius. Tad pasitikėkite mūsų komanda ir rinkitės kokybiškas šarvuotas duris, kurios patiks Jums ir Jūsų šeimai.

Saugumas

Saugumas yra esminis aspektas, kai kalbame apie bet kokių patalpų duris. Patirtis rodo, kad dauguma vagysčių atvejų būna susiję su nekokybiškomis durimis, kurios lengvai įveikiamos. Dažniausiai piktavaliai patenka į patalpas išlaužę ar netgi "visrakčiu" atrakinę senų durų spynas bei užraktus. Senos, nesaugios spynos yra pagrindinis vagysčių pagalbininkas. Tačiau nereikia pamiršti, kad nėra neatrakinamų spynų, bet svarbiausias rodiklis yra laikas, per kurį vagys gali patekti į Jūsų būstą. Kuo patikimesnė bus spyna, tuo daugiau laiko vagys užtruks, mėgindami ją atrakinti. Matydami kokybiškas spynas bei užraktus, jie keliaus prie kito, lengviau pasiekiamo tikslo.

Mūsų šarvuotos durys yra komplektuojamos su aukštos saugumo klasės spynomis, kurios atitinka visus reikiamus Europos sąjungos saugumo reikalavimus. Tai suteikia Jums ramybę ir saugumą, kad Jūsų būstas yra apsaugotas nuo bet kokių įsilaužimo bandymų. Be to, atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius ir pageidavimus, galime pagaminti šarvuotas duris su Jūsų pasirinktomis spynomis, atitinkančiomis skirtingas saugumo klases ar kainas.

Jau seniai esame savo klientų pasirinkimas, kai kalbame apie buto duris, namo duris ar duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Mes turime ilgametę patirtį pardavimo ir montavimo srityje, todėl sugebėsime Jums pasiūlyti patikimą ir kokybišką paslaugą, atitinkančią Jūsų poreikius. Taigi, jei ieškote saugių ir patikimų šarvuotų durų už priimtiną kainą, Jūs atvykote į teisingą vietą.

Stabilumas

Šarvuotos durys yra viena iš svarbiausių apsaugos priemonių, kurios užtikrina stabilumą ir patikimumą. Durų rėmas ir stakta yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kad durys būtų tvirtos ir patvarios. Mūsų kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys garsėja ne tik dėl savo konstrukcijos, bet ir dėl profesionalių meistrų, kurie atlieka montavimą. Jie užtikrina, kad durys bus sumontuotos tvirtai ir taip užtikrins, kad jos nesikraips ar nekliūs.

Specialių dažų ir plokščių naudojimas suteikia durims atsparumą lauko sąlygoms, užtikrindamas, kad jos tarnaus ilgus metus. Stabilumas ir sandarumas yra esminės šarvuotų durų savybės, kurios padeda apsaugoti jūsų butą ar namą nuo neigiamų išorės poveikių ir piktavalių. Ne veltui sako, kad šarvuotos durys yra ne tik patikimas apsaugos būdas, bet ir investicija į jūsų saugumą ir ramybę.

Sandarumas

Šarvuotos durys su dviejų sandarinimo tarpinių sistema yra itin sandarios. Dėl išskirtinio šios konstrukcijos stabilumo, šios durys ir jose panaudotos tarpinės patikimai priglaudžia ir saugo Jūsų būstą nuo šalčio bei vėjo visą jų tarnavimo laiką. Papildomas didelio sandarumo privalumas - padidinta triukšmo izoliacija, kas yra ypač svarbu daugiabučio namo būsto savininkams arba žmonėms, gyvenantiems šalia triukšmingos gatvės ar kiemo.

Užsakydami mūsų kokybiškas šarvuotas duris su sandarinimo tarpinėmis, galite būti tikri, kad jūsų būstas yra gerai apsaugotas nuo nepalankių oro sąlygų. Mūsų durų konstrukcija taip pat sumažina energijos sąnaudas ir pagerina namo ar buto energijos efektyvumą, o tai padeda sutaupyti pinigų už šildymą ir aušinimą. Be to, didelio sandarumo durys taip pat yra efektyvios gynybos priemonės nuo triukšmo, kuris gali sukelti neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir gerovei. Pasirinkdami mūsų šarvuotas duris su sandarinimo tarpinėmis, pasirūpinsite savo namų komfortu ir ramybe.

Išskirtinumas

Šarvuotos durys yra itin svarbus namo elementas, kuris ne tik yra saugumo, bet ir išskirtinumo simbolis. Šios durys yra ne tik funkcionalios, bet ir gali būti puikiai derinamos su viso pastato fasadu ir interjeru. Mūsų parduodamos šarvuotos durys yra pagamintos iš itin patvarios konstrukcijos, leidžiančios pasirinkti iš plačios spalvų ir raštų įvairovės.

Šarvuotos buto durys taip pat gali būti apdailintos bet kuria iš galimų laminuotų drožlių plokščių apdailų paletės, atitinkančios Jūsų interjero spalvų schemą. O ieškantiems išskirtinumo, siūlome vandeniui atsparias duris, pagamintas iš UMIDAX plokštės, kurią galima dažyti bet kuria spalva iš plataus RAL spalvyno. Taip pat galite pasirinkti durų išfrezavimą bet kurio Jūsų pageidaujamo rašto.

Jei planuojate pirkti metalines duris daugiabučio laiptinei ar kitoms tarnybinėms patalpoms, mes taip pat siūlome platų spalvų pasirinkimą, kad galėtumėte priderinti naujas duris prie pastato fasado. Be to, mūsų šarvuotos durys gali būti papildomai pritaikytos pagal Jūsų pageidavimus, pasirenkant dažymo būdą, spynas, rankenas ir kitus saugumo ar komforto priedus. Tad jei norite įsigyti itin patvarias ir išskirtines duris, susisiekite su mumis.

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.