Šarvuotos buto durys

sarvuotos buto durysMūsų gaminamos šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai. Apsaugokite savo turtą bei artimuosius, įsigydami kokybiškas, patikimas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms. Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir Jūsų pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui saugos Jūsų būstą nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu. Mūsų parduodamos ir montuojamos šarvuotos buto durys ne tik apsaugos Jūsų butą bei užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Paskirtis

Šarvuotos durys butui ir vidaus patalpoms skirtos patalpų apsaugai išskirtinai tik vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra padidintas oro drėgnumas.

Saugumas

Sustiprintą apsaugą šarvuotoms vidaus patalpų durims suteikia standartiškai jose montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Mūsų rekomenduojamos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jums pageidaujant galite rinktis FIAM-ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, DIERRE, EVVA, ABLOY ar MUL-T-LOCK spynas. Šių spynų dėka šarvuotos durys gali būti fiksuojamos papildomais 7-16 kaiščiais, kas sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

Patogumas

Šarvuotas duris butui gaminame su vyriais, turinčiais atraminius guolius, todėl nežiūrint į didelį gaminio varčios svorį, šių šarvo durų varstymas tampa itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu juda nepriekaištingai lengvai. Šarvuotos durys užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidaro be trenksmo ir nekeldamos jokio triukšmo. Vidaus patalpų durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuoja išorės garsus, kas aktualu pirmo aukšto gyventojams arba žmonėms, gyvenantiems pastate su triukšmingu liftu bei auginantiems mažus vaikus.

Tvirtumas

Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Šarvuotų buto durų varčios apsauginio plieno storis 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrina, kad jos neišsikraipys ir nesideformuos ir nepraras savo sandarumo.

Patikimumas

Šarvuotų durų butui varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus atveju. Gaisras laiptinėje arba tyčinis būsto durų padegimas - neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo atvejis.

Išskirtinumas

Siekiantiems išskirtinumo siūlome patiems pasirinkti Jūsų pageidaujamas šarvuotų durų spynas, norimus užraktus, biuro interjerą ar eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

Vidaus angokraščių apdaila

Užsakant šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių angokraščių apdailą. Tai sandarinimo siūlė tarp buto sienos ir naujų šarvuotų durų staktos, pripurkšta sandarinimo medžiagų. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome du sprendimus: vidinio angokraščio apdaila apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdaila tinkuojant. Kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis Jūsų atveju – patars mūsų techninis konsultantas.

Varčios apdaila

Šarvuotas duris butui galite lengvai priderinti prie Jūsų būsto interjero ar papildomai jį paįvairinti, nes Jų apdailai galite rinktis skirtingų spalvų medžio imitacijos LMDP plokštes iš mūsų rekomenduojamo plataus spalvyno. Dažniausiai naudojamas šarvuotų durų butui varčios apdailos plokščių spalvas pamatysite, paspaudę šią nuorodą.

Pasirūpinkite savo buto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris butui – jau dabar! Šarvuotos durys Vilniuje ir šarvuotos durys Kaune yra tokios populiarios, nes tai – puikus kainos ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems atnaujinti savo būstą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.