Šarvuotų durų spynos

Mūsų gaminamos ir Jums rekomenduojamos kokybiškos šarvuotos durys yra komplektuojamos su dvejomis patikimomis spynomis:

    • privaloma pagrindine apatine spyna su rankenomis (seifinio tipo arba įprastine);
    • papildoma viršutine spyna be rankenų (seifinio tipo arba įprastine).

 Šarvuotų durų spynos yra bene pats svarbiausias gaminio komponentas, nes būtent nuo jų priklauso, kiek saugios ir patikimos bus Jūsų pasirinktos durys. Net ir pačios geriausios konstrukcijos durys bus saugios tik tiek, kiek saugios ir patikimos yra jose sumontuotos spynos. Spyna turi būti ne tik saugi, bet ir patikima bei patogi naudoti. Žemiau - keli svarbiausi kriterijai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, pasirenkant šarvuotų durų spynas.

Visi ekspertai sutinka, kad dvi spynos yra geriau nei viena. Rekomenduojama, kad tų dviejų spynų rakinimo skląsčiai būtų vienas nuo kito kaip galima labiau nutolę. Būtent dėl to mes savo duryse komplektuojame dvi kokybiškas ir sertifikuotas spynas. Norint pasiekti dar aukštesnės apsaugos, patartina papildomai įmontuoti ir naktinę sklendę - grandinėlę. Kartu reikia atminti, kad papildoma spyna turi ir savo trūkumų: tai dar vienas šalčio tilpas, todėl norint pasiekti geriausius durų šilumos perdavimo rodiklius, teks pasitenkinti viena aukštesnės saugumo klasės spyna.

Šarvuotų durų spynų tipai ir rūšys

Itališko tipo didelė seifinė spyna

itališka seifinė spynaEsminis seifinės spynos privalumas: ji užtikrina labai didelį saugumo lygį už palyginus mažą kainą. Šio tipo spynos gali turėti visas spynoms reikiamas apsaugas: apsaugas nuo atrakinimo visrakčiu, dviejų milimetrų storio mangano plokštės apsaugas nuo pragręžimo ir pan.

Tačiau šios spynos turi ir savo trūkumų. Svarbiausias iš jų: rakto kopiją galima pasigaminti praktiškai kiekvienoje raktų dirbtuvėje pateikus raktą. Tai yra šio tipo raktų niekaip neįmanoma technologiškai apsaugoti. Visgi ant seifinių raktų nebūna numeriukų, pagal kuriuos būtų įmanoma pagaminti rakto kopiją, fiziškai nepateikus paties rakto. Tačiau šeimoms, turinčioms mažų vaikų ar žmonėms, kurie įpratę raktus palikinėti bet kur, reikia nepamiršti, kad net trumpam šį raktą pasiskolinus, galima lengvai pasidaryti jo kopiją.

Tai puiki spyna, tačiau pasirinkus ją, antroji spyna su nuo kopijavimo apsaugotus raktus tampa privaloma. Dar vienas šios seifinės spynos trūkumas – labai didelis raktas, kuris gali būti nepatogus nešioti kišenėje, piniginėje ar pan. Netyčia pametus raktus - tenka keisti visą spyną.

Pagrindinės spynos

Skandinaviško tipo spyna DORMA S-PRO MULTICODE

Skandinaviška spyna Dorma S-pro MulticodeTai kokybiška skandinaviška spyna su Europos gamintojo Dorma DL712 korpusu už geriausią rinkoje kainą. S-PRO MULTICODE cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuris veikia tik tol, kos panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos Nemef korpusas turi garso izoliaciją - spyna veikia itin tyliai. Taip pat spyna turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę.

Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu užsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.

Komplektuojama su 5+1 MULTICODE raktais.

Daugiau apie ŠIĄ SPYNĄ.

Papildomos spynos

Itališko tipo viršutinė seifinė spyna DIERRE 6000

Itališko tipo spyna DIERRE 6000Plokštelinė, papildoma, spyna skirta šarvo tipo plieninėms durims, užrakinama 4 rakto pasukimais, durys fiksuojamos penkiais kaiščiais, trijose vietose. Spyna su keičiama šerdimi, 5 raktais, kurie užplombuojama gamykloje ir atidaroma tik pirkėjo akivaizdoje.
Spyna testuojama gamykloje mažiausiai 10.000 atidarymo - uždarymo ciklų su tuo pačiu raktu. Spynos korpusas apsaugotas plieno-mangano lydinio plokštele, kuri saugo nuo gręžimo, rūgšties, pjovimo, visrakčio.
Spyną galima naudoti su darbine širdimi, tai patogu surinkinėjant duris gamyboje, statybų metu kai negalima montuoti užplombuotų raktų.
Spyna atitinka aukštą 5 saugumo klasę pagal ENV 1627-2000 standartą.
Spyna atitinka ISO 9001 kokybės valdymo sertifikatą.

Daugiau apie ŠIĄ SPYNĄ.

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.