Naujų durų ir langų montavimas

Naujų durų ir langų montavimasVienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujo gaminio: lango, durų ar balkonų stiklinimo sistemos kokybę ir garantuojantis tinkamą bei ilgalaikį jo tarnavimą - kokybiškas naujų durų ir langų montavimas, nuo kurio, specialistų teigimu, priklauso beveik 80 proc. konstrukcijos kokybės.

Kokybiškas langų, durų ar balkonų stiklinimo konstrukcijų montavimas turi labai didelę įtaką Jūsų pastato energijos taupymui. Naudojant šiuolaikines, pažangias statybines - termoizoliacines medžiagos, galima ženkliai sumažinti šilumos nuostolius. Montavimo darbų tikslas - užtikrinti visišką pastato jungčių izoliaciją. Tai galima pasiekti praktiškai su visomis šiuo metu parduodamomis montavimo medžiagomis, tačiau ne visos šios medžiagos lieka vienodai veiksmingos, bėgant laikui. Daugumos senos statybos namų problema − nepakankama patalpų ventiliacija ir oro juose kaita. Tokiame pastate atlikus naujų, visiškai sandarių langų ar durų sumontavimą, laukui bėgant ženkliai padidėja oro drėgnumas. Perteklinė drėgmė nusėda ant šaltesnių išorinės sienos paviršių, susigeria į montavimo putas, tuo stipriai sumažindama montavimo putų šilumos izoliacijos savybes. Rezultate sumažėja lango rėmo ir sienos sujungimo šiluminė varža, atsiranda ženklus šilumos nuotėkis, dar labiau padidėja drėgmė, aplink langus ar duris atsiranda pelėsių ir apdailos irimo požymių. Galiausiai, dėl netinkamai pasirinktų langų montavimo medžiagų arba šios paslaugos teikėjų, kyla daug nepatogumų šiuos gaminius, langus ar duris, eksploatuojant.

Teisingas montavimas - tai naujų durų ir langų montavimas, pagal principą: iš vidaus sandariau nei iš išorės. Montavimo sujungimo užsandarinimas iš pastato vidaus pusės turi užkirsti kelią vandens garų patekimui į lango sujungimo vidų. Taip pat būtina padaryti viską, kad garai per vidinę siūlę iš kambario nepatektų į montažinę siūlę, sandarinimo putas, taip sunaikindami šios medžiagos termoizoliacines savybes. Montavimo sujungimo išorinėje pusėje - viskas priešingai. Per didelis sandarumas neturi „uždaryti“ vandens garų sujungimo vietoje, nes norint išsaugoti poliuretano putų termoizoliacines savybes, reikia jas saugoti nuo drėgmės ir garų, ir jei jau drėgmė ten papuolė - turi likti vieta, jai išgaruoti į išorę. Kitas svarbus veiksnys, ženkliai sumažinantis montavimo putų ilgaamžiškumą - tai UV spinduliai. Atlikus naujų langų ar durų montavimo darbus, privalu kaip galima greičiau atlikti ir angokraščių apdailą, nes tai vienintelis būdas tinkamai apsaugoti montavimo medžiagas nuo perteklinės drėgmės, UV spindulių ir taip pasiekti aukščiausią savo gaminių hermetiškumą bei termoizoliacines savybes.

Naujų durų ir langų montavimasUžsakovui, užsakiusiam montavimo darbus be angokraščių apdailos darbų, lieka pareiga šiuos darbus atlikti savarankiškai. Montavimo siūlė, palikta kelis mėnesius tiesioginių UV spindulių ir lietaus poveikyje - praranda iki 50 procentų savo termoizoliacinių savybių. Tolesnis šios siūlės sandarumas ir patikimumas - pačio užsakovo rūpestis, nes ši žala padaryta ne dėl langų gamintojo ar montuotojų kaltės. Tiesioginiam atmosferos poveikiui palikta montavimo siūlė netenka garantijų, nes tai grubiai pažeidžia garantinio aptarnavimo ir gaminių eksploatacijos sąlygas. Nerizikuokite savo naujai nupirktų langų ar durų kokybe - gaminių montavimo ir angokraščių apdailos darbus patikėkite profesionalams!

Dar vienas ir gana dažnas netinkamai atlikto langų ar durų montavimo keliamas rūpestis – blogai užsiveriantys ar atsiveriantys gaminiai. Retais atvejais tai galima ištaisyti, atlikus papildomą langų ar durų furnitūros reguliavimą. Praktiškai visos šiuolaikinės apkaustų sistemos turi nedideles nuokrypio ribas, skirtas tinkamai sureguliuoti gaminių varčias, kai jos neženkliai pasėda dėl natūralaus išorinių sienų judėjimo. Toks reguliavimas gali būti puikiu sprendimu, jei apkaustuose esančių reguliavimo taškų laisvumo užtenka, tinkamam gaminio sandarumui ir funkcionalumui pasiekti. Kai varčių reguliavimas nepadeda, nes gaminys pasėjo daugiau, nei leidžia reguliavimo taškų tolerancija arba kai gaminys sumontuotas netinkamai, ne pagal gulsčiuką, tada vienintelis likęs sprendimas - šių gaminių demontavimas ir kokybiškas permontavimas.

Kiek kainuoja naujų durų ir langų montavimas? Mes savo klientams visada siūlome rinktis pilną paslaugų paketą, ir patariame netaupyti, pasirenkant pigesnius ar mažiau kvalifikuotus montavimo darbų specialistus. Daugiau nei 80 procentų visų nusiskundimų, kylančių naudojantis naujai įsigytais langais, durimis ar balkonų stiklinimo sistemomis, visiškai nepriklausomai nuo šių konstrukcijų gamintojo ir kyla tik dėl netinkamo šių gaminių montažo. Mes rekomenduojame pirkti viską "iš vienų rankų", ir Jums nereikės rūpintis naujų gaminių, langų ar durų, eksploatacija.

Esame tikri: daugumą situacijų bus galima išspręsti, jeigu paskambinsite mums! Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą-sąmatą, susisieksime su Jumis ir pranešime, kiek kainuos Jūsų gaminiai ir kokybiškai atliktos jų montavimo paslaugos!

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.