Durų ir langų garantinė priežiūra

Durų ir langų garantinė priežiūraŠių laikų plastikiniai langai, balkonų stiklinimo sistemos arba šarvuotos durys  - tai sudėtingos konstrukcijos, jungiančios savyje naujausias plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad šie gaminiai ilgai tarnautų - reikia tinkamai juos prižiūrėti: reguliariai sutepti, esant reikalui - sureguliuoti.

Visiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Tikri gaminio defektai pasitaiko ypač retai. Dažniausiai pasitaikanti situacija, kai klientui prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos - tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas-priežiūra: furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas. Tik nusipirkus ir sumontavus naujus langus šiė sureguliuojami taip, kad būtų idealioje pozicijoje, t.y. kad lango varčia stovėtų idealiai lygiai visoms kraštinėms rėmo atžvilgiu.  Laikui bėgant dėl įvairiausių, visų pirma terminių, poveikių langai „pasėda“ t.y jų pozicija rėmo atžvilgiu tampa neideali.

Kokie dažniausiai pasitaikantys požymiai parodo, kad Jūsų langą jau reikia pareguliuoti?

  • Laikui bėgant varčia pasėda ir uždarant langą, nors ir labai neženkliai, tačiau kliūna lango varčios apačia, liesdama lango rėmą.
  • Varčia nebevienodai visu perimetru priglunda prie lango rėmo, dėl ko mažėja lango sandarumas. Patogiausias būdas patikrinti - skirtinguose lango varčios vietose uždarant langą, prispausti storesnio popieriaus lapą. Jei yra vietų, kuriose popierius prispaudžiamas labai silpnai - tai gali būti furnitūros išsireguliavimo požymiu.
  • Lango valdymo-uždarymo rankenėlė sunkiau nei įprastai, nepilnai arba visai neužsilenkia į lango uždarymo poziciją.
  • Langas darinėjamas traška, girgžda ar skleidžia kitus, seniau jam nebūdingus garsus.
  • Esant labai stipriam šoniniam vėjui pro lango tarpines jaučiamas oro judėjimas, kuris kartais sukelia net ir girdimą švilpimą.

Durų ir langų garantinė priežiūraPasireiškus bet kuriam iš šių požymių rekomenduojame ilgai nelaukti, o kreiptis į mus. Net ir nedidelis gaminio furnitūros išsireguliavimas ilgainiui gali sudaryti dar daugiau rūpesčių, net ir visiškai negrįžtamai sugadindamas Jūsų langų ar durų apkaustų detales ar net patį gaminį.

Kiek kainuoja garantinis aptarnavimas ir priežiūra? Visą garantinio aptarnavimo periodą gamybinis arba montavimo darbų brokas remontuojamas arba keičiamas nemokamai. Svarbu atminti, kad langų reguliavimas nėra konstrukcijos ar darbo brokas, todėl ši paslauga nėra teikiama nemokamai. Ši situacija atsiranda dėl natūralaus susidėvėjimo, natūralaus konstrukcijos nusėdimo, todėl tai nėra nemokamo garantinio aptarnavimo objektu. Nežiūrint į tai - visiems savo klientams pirmus šešis mėnesius šią paslaugą, eilės tvarka, teikiame visiškai nemokamai. Vėliau mūsų techniko paslaugas galima užsisakyti, apmokant pagal tuo metu galiojančius įkainius.

Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyks mūsų garantinės priežiūros specialistas! Susisiekite su mumis, praneškite mums savo sutarties numerį ir informuokite, kas nutiko. Mūsų biurų darbuotojai užregistruos Jūsų iškvietimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų garantinės priežiūros specialistas.

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.