Durų kainų skaičiuoklės

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos, plastikinės išorinės arba stumdomos terasos durys. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotų durų kainos

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų butui, namui ar kitos paskirties patalpomoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plastikinės lauko durys.

Plastikinių durų kainos

Jei Jums reikia šiltų varstomų lauko durų pagrindiniam ar papildomam įėjimui į patalpą ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plastikinės lauko durys.

Stumdomų durų kainos

Jei Jums reikia didelių, šiltų, labai lengvai ir komfortiškai stumdomų durų į balkoną ar terasą ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų stumdomos terasos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.