1 žingsnis iš 4

Pateikti projektą ar kainos užklausą

Norite užsisakyti plastikinius langus ar plastikines duris arba sužinoti, kiek jie kainuotų, tačiau neturi laiko pildyti langų kainos skaičiuoklės?
Pateikite mums projekto ar gaminių brėžinius ir toliau viską atliksime mes patys! Užklausos formą sudaro tik 4 greiti žingsniai. Atlikite juos ir sužinosite, kiek kainuotų Jūsų gaminiai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Pasirinkite Jus dominančių gaminių spalvą, modelius, ir paslaugas.
  • Prisekite savo gaminių ar projekto nuotraukas.
  • Pasirinkite artimiausią padalinį, nurodykite kontaktus.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite užklausą.

Nepasirinkote spalvos
Nepasirinkote profilio
Nepasirinkote paslaugų

Pasirinkite gaminių spalvą, modelį ir norimas paslaugas, tada pereikite į sekantį sąmatos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei gaminių spalvą, modelį ir paslaugas pasirinkote, tada pereikite į sekantį sąmatos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Prisekite savo turimą projektą ar langų brėžinius, kitus sąmatos ruošimui reikalingas nuotraukas. Dėl sistemos saugumo viso galima prisegti 4 ne didesnes nei 4 MB dydžio nuotraukas, jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf formatu.


Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Jei savo brėžinius ar nuotraukas prisegėte - pereikite į sekantį sąmatos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Langų ar durų kainos priklauso ir nuo to, kurioje vietovėje pageidaujate juos įsigyti. Pasirinkite geografiškai Jums artimiausią padalinį, nurodydami "objekto vietą", įrašykite kitus savo kontaktinius duomenis, kurių gali prireikti, ruošiant bei teikiant Jums komercinį pasiūlymą - sąmatą. Jei pageidaujate pateikti daugiau informacijos ar užduoti papildomų klausimų - įrašykite tai "komentaro" lauke.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena sąmata ruošiama ir galimos nuolaidos pritaikomas individualiai, skaičiuojant ir vertinant gyvam žmogui. Jūsų elektroninis paštas sudarys mums sąlygas atsiųsti Jums kokybiškai paruoštą komercinį pasiūlymą, tačiau neįpareigos Jūsų iš mūsų pirkti. Pirkti ar ne - sprendimas tik Jūsų, mes tik pasistengsime artasti tokias nuolaidas ir paruošti tokį pasiūlymą, nuo kurio Jūs negalėsite atsisakyti :) .

Pusę kelio jau nuėjote. Raskite drąsos tai atlikti iki galo, ir jau netrukus savo elektroniniame pašte rasite mūsų pasiūlymą, paruoštą būtent Jums!


Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
Kainos atsiunčiamos e-paštu
Nepasirinkote objekto vietos
Invalid Input
patikslinkite objekto adresą
Invalid Input

Jei jums artimiausią biurą jau nurodėte ir kitus reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį sąmatos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

 

Jūsų užklausos pateikimui reikalingi duomenis suvesti ir komercinis pasiūlymas - sąmata netrukus bus pradėta skaičiuoti, kai tik Jūs nuspausite pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrajį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums pateikti sąmatos, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite sužinoti šių langų kainas - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "Pateikti užklausą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (komercinio pasiūlymo pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite gauti gaminių ir paslaugų kainų pasiūlymą. Sutikite ir užbaikite šią kainos skaičiuoklę, spausdami "Skaičiuoti sąmatą".