Šarvuotos buto durys

sarvuotos buto durysMūsų gaminamos šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai. Apsaugokite savo turtą bei artimuosius, įsigydami kokybiškas, patikimas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms. Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir Jūsų pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui saugos Jūsų būstą nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu. Mūsų parduodamos ir montuojamos šarvuotos buto durys ne tik apsaugos Jūsų butą bei užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Paskirtis

Šarvuotos durys butui ir vidaus patalpoms skirtos patalpų apsaugai išskirtinai tik vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra padidintas oro drėgnumas.

Saugumas

Sustiprintą apsaugą šarvuotoms vidaus patalpų durims suteikia standartiškai jose montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Mūsų rekomenduojamos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jums pageidaujant galite rinktis FIAM-ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL-T-LOCK spynas. Šių spynų dėka šarvuotos durys gali būti fiksuojamos papildomais 7-16 kaiščiais, kas sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

Patogumas

Šarvuotas duris butui gaminame su vyriais, turinčiais atraminius guolius, todėl nežiūrint į didelį gaminio varčios svorį, šių šarvo durų varstymas tampa itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu juda nepriekaištingai lengvai. Šarvuotos durys užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidaro be trenksmo ir nekeldamos jokio triukšmo. Vidaus patalpų durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuoja išorės garsus, kas aktualu pirmo aukšto gyventojams arba žmonėms, gyvenantiems pastate su triukšmingu liftu bei auginantiems mažus vaikus.

Tvirtumas

Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Šarvuotų buto durų varčios apsauginio plieno storis 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrina, kad jos neišsikraipys ir nesideformuos ir nepraras savo sandarumo.

Patikimumas

Šarvuotų durų butui varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus atveju. Gaisras laiptinėje arba tyčinis būsto durų padegimas - neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo atvejis.

Išskirtinumas

Siekiantiems išskirtinumo siūlome patiems pasirinkti Jūsų pageidaujamas šarvuotų durų spynas, norimus užraktus, biuro interjerą ar eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

Vidaus angokraščių apdaila

Užsakant šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių angokraščių apdailą. Tai sandarinimo siūlė tarp buto sienos ir naujų šarvuotų durų staktos, pripurkšta sandarinimo medžiagų. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome du sprendimus: vidinio angokraščio apdaila apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdaila tinkuojant. Kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis Jūsų atveju – patars mūsų techninis konsultantas.

Varčios apdaila

Šarvuotas duris butui galite lengvai priderinti prie Jūsų būsto interjero ar papildomai jį paįvairinti, nes Jų apdailai galite rinktis skirtingų spalvų medžio imitacijos LMDP plokštes iš mūsų rekomenduojamo plataus spalvyno. Dažniausiai naudojamas šarvuotų durų butui varčios apdailos plokščių spalvas pamatysite, paspaudę šią nuorodą.

Pasirūpinkite savo buto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris butui – jau dabar! Šarvuotos durys Vilniuje ir šarvuotos durys Kaune yra tokios populiarios, nes tai – puikus kainos ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems atnaujinti savo būstą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Image is not available
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Image is not available
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Image is not available
Slider

Sužinokite savo šarvuotų durų kainas

Durų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU