Techninė konsultacija

Techninė konsultacijaDaugelis pripažįsta, jog naujų langų ar durų pirkimas – tai iššūkis, su kuriuo tenka susidurti pirmą kartą gyvenime. Juo labiau, kad šiuolaikinės durys bei langai - tai sudėtingos statybinės konstrukcijos, kuriose jungiasi naujausios plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijos, kurias išmanyti nėra taip paprasta. Techninė konsultacija, pokalbis su šios srities specialistais - geriausia išeitis.

Kokie langai ir durys reikalingi Jums? Tokie, kurie tinkamiausi būtent Jūsų būstui. Jei statotės pasyvaus tipo individualų namą, vertėtų rinktis aukščiausios kokybės, tokiai paskirčiai sukurtus plastikinius gaminius: langus ir duris. Jei rengiate kaimo turizmo sodybą ar vertinate natūralumą, tikriausiai pasirinksite iš natūralių medžiagų pagamintus medinius gaminius. Jeigu norite atnaujinti būstą daugiabutyje, praktiškiausi Jums būtų plastikiniai langai. Visai kitokių langų ir juolab durų reikėtų visuomeninės paskirties pastatui: komercinės paskirties statiniui, ligoninei, darželiui ar mokyklai. Jiems, dėl padidinto naudojimo ciklų kiekio, patikimiausia būtų naudoti aliuminio konstrukcijas. Renkantis medinius, aliuminio ar plastikinius langus, reikėtų nepamiršti jų pagrindinės paskirties: langai turi gerai praleisti šviesą, sulaikyti šilumą patalpos viduje, tinkamai atlikti vėdinimo ir ventiliacijos funkciją. Be to, būti tikrai kokybiški bei patvarūs, atsparūs per keturis metų laikus besikeičiančiai oro temperatūrai, saugūs ir sandarūs, kad patikimai saugotų ne tik nuo lietaus ir vėjo, bet ir nuo neprašytų svečių.

Techninė konsultacijaTaigi, pasitarus su šios srities specialistais, pirmiausia reikėtų apsispręsti, iš kokios žaliavos turi būti pagaminti Jums reikalingi langai ir durys: mediniai, plastikiniai ar aliuminio. Išsirinkus langų ar durų rūšį, vertėtų pasidomėti galimomis šio gaminio profilio sistemomis, nes ir jos yra kuriamos, atsižvelgiant į skirtingus pastatų tipus, klimato sąlygas, vartotojų poreikius. Sekantis žingsnis – išsiaiškinti, kokios yra galimos apkaustų sistemos, susipažinti su jų skirtumais bei privalumais, palyginti jų tvirtumą bei patikimumą. Langų ir durų kokybę, nepriklausomai nuo to, iš kokios žaliavos jie pagaminti, labiausiai lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, gaminyje panaudoti apkaustai ir montavimo darbai. Net ir geriausi plastikiniai, mediniai ar aliuminio langai ir durys, už kuriuos sumokėsite solidžią sumą, Jūsų nedžiugins, jeigu jie bus netinkamai sumontuoti.

Kad langai ir durys atitiktų gana ilgą Jūsų reikalavimų sąrašą, reikia nesuklysti pasirenkant konstrukcijos profilių sistemą bei stiklo paketų rūšį bei tipą. Kiekvienas stiklo paketas, be jam įprastinės paskirties, gali atlikti ir saulės kontrolės bei saugumo užtikrinimo funkcijas. Atsižvelgiant į labai didelę langų bei durų pasiūlą, visa tai - gana sudėtinga užduotis ne šios srities specialistui. Net ir geriausios profilio sistemos langas nebus sandarus bei kokybiškas, jei jis bus sumontuotas naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas, skubančių arba nepakankamai šiam darbui pasiruošusių žmonių. Taip pat, perkant aukščiausios kategorijos gaminį į senos statybos nerenovuotą daugiabutį namą - Jūs tik išleisite savo pinigus, nepasiekdami šios kainos atitinkančio rezultato.

Mes Jums rekomenduojame: negaiškite laiko aiškinantis specifinius dalykus, jeigu šioje srityje esate naujokas. Techninė konsultacija - puikus būdas sužinoti daugiau, todėl neskubėkite spręsti savarankiškai, bet pasikliaukite šios srities specialistų kompetencija ir patirtimi. Samdykite tik patikimus langų montavimo specialistus, kuriuos rekomenduoja langus Jums parduodanti įmonė.

Kiek kainuoja techninė konsultacija? Susisiekite su mumis arba atvykite į mūsų biurą. Mūsų specialistai, išsiaiškinę Jūsų poreikius, nemokamai patars Jums, kokių konstrukcijų langų Jums reikia ir kodėl. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo.

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos durys butui, namui ar daugiabučio laiptinei. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Šarvuotos buto durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų iš daugiabučio laiptinės į butą ar kitoms vidaus patalpoms ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos buto durys.

Šarvuotos namo durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų išorinių durų nuosavam namui ar kitoms patalpoms lauko sąlygomis ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, saugumo lygį, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų šarvuotos namo durys

Plieninės dažytos durys

Jei Jums reikia šiltų ir saugių šarvuotų durų į daugiabučio laiptinę ar kitas pramonines ar visuomenines patalpas ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plieninės dažytos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios buto durų plokštės? Dažniausiai užsakomos durys, kurios apdaila padaryta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Ši plokštė turi skirtingų medį imituojančių paviršių tekstūrų ir labai plačią spalvų paletę.
Kokie lauko durų raštai? Mūsų lauko durys gaminamos iš frezuojamų UMIDAX arba OKOUME plokščių, ant kurių galima išfrezuoti bet kurį Jums patinkantį raštą iš plataus šarvuotų durų raštų katalogo.